Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
ضدیخ فوکس

ضدیخ فوکس

قیمت : 10,000 8,000تومان

ضدیخ 1 لیتری تیتان محصول شرکت فوکس

امتیاز 0 از 5 توسط 0 کاربر
وضعیت: موجود نیست به من اطلاع بده

ساخته شده در ایران تحت لیسانس فوکس آلمان

مایع خنک کننده (ضد جوش)

هدف استفاده از سیستم خنک کننده در خودروها، خارج ساختن حرارت اضافی ایجاد شده در اثر فعالیت موتور است تا دمای بدنه فلزی موتور در محدوده مطلوبی، کنترل شود . مایعی که عموماً در این سیستم استفاده می شود، آب است . اما برخی محدودیت ها موجب می شود که آب، به تنهایی قادر به ایفای کامل وظایف یک سیال خنک کننده نباشد . به طور مثال وجود آلیاژهای آلومینیومی در مناطقی نظیر سرسیلندر و بدنه موتور که حرارت زیادی ایجاد می کنند، باعث خوردگی حرارتی می شود . بنابراین وجود مواد شیمیایی بازدارنده خوردگی در سیال خنک کننده الزامی است .


از طرف دیگر تغییرات دمایی در فصول مختلف سال، سبب می شود آب در دماهای پایین تر از 5 درجه سانتی گراد و بالای 80 درجه سانتی گراد کاربرد نداشته باشد . به همین علت لزوم افزودن یک ماده کمکی به سیال خنک کننده احساس می شود .مهم ترین مشخصه مایع ضد یخ- ضد جوش، کاهش نقطه انجماد و افزایش نقطه جوش آب است، ولی در عین حال خواص زیر را نیز دارا می باشد :

 

    - محافظت قطعات در برابر خوردگی و زنگ زدگی
    - ظرفیت بالای انتقال حرارت
    - محلول در آب و غیر قابل اشتعال
    - خاصیت ضد کف به میزان بسیار زیادپس از انتخاب سیال خنک کننده مناسب، دقت در رعایت نکات ذیل، موجب افزایش کارآیی سیستم خنک کننده خودرو می شود .

 

سیال ضد یخ ضد جوش، طبق جدول توصیه شده از سوی سازنده خودرو معمولاً با نسبت یک، یک یا 50 درصد با آب مخلوط می شود . ثابت شده است که این نسبت، بهترین بازده و کارآیی را دارا می باشد . زمان تعویض سیال خنک کننده، حداکثر پس از 2 سال کارکرد تعیین شده است .

 

ارسال نظر

تماس با ما

تماس با ما

ارتباط از طریق تلگرام

به کانال تلگرام ما بپیوندید

  پرداخت توسط به پرداخت ملت

سبد خرید شما

سبد خالی است

آمار

  • تعداد کالا: 572
  • بازدید امروز: 7740
  • بازدید دیروز: 6641
  • بازدید کل: 4120460